Home ShowBiz Lamtumirë! Bleona merr një vendim befasues
Lamtumirë! Bleona merr një vendim befasues
0

Lamtumirë! Bleona merr një vendim befasues

0
0

Ajo është hiperaktive në rrjetet sociale, duke shpërndarë video dhe foto nga aktiviteti i saj i përditshëm. Vetë këngëtarja këtë hiperaktivitet e ka quajtur toksikues, në njëfarë mënyre.

Në lidhje me këtë, ditët e fundit Bleona duket se ka marrë një vendim të rëndësishëm, ndërsa ndodhet me pushime në Tajlandë.

Në postimin e fundit, ajo ka habitur të gjithë, teksa njofton ndjekësit me një vendim të papritur.

“”Detox” për një javë- lamtumirë rrjete sociale”, është postimi i fundit që ka bërë Bleonanë Insta-Story.

Të presim, detoksifikimi kalon shpejt.

1690787613982372276_215055031

Link: https://www.instagram.com/bleona/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bc1hQ4-juzQ/?taken-by=bleona