Home ShowBiz Me Bleona Qeretin në krahë, Kastro Zizo zbulon kush i ka qepur fustanin e famshëm
Me Bleona Qeretin në krahë, Kastro Zizo zbulon kush i ka qepur fustanin e famshëm
0

Me Bleona Qeretin në krahë, Kastro Zizo zbulon kush i ka qepur fustanin e famshëm

0
0

Një foto e rrallë mes tyre është publikuar së fundmi nga këngëtari Kastro Zizo.
Në përqafimin e tij ai mban këngëtaren bukuroshe Bleona Qereti, e cila duket shumë e çlirët.

E nëpërmjet këtij imazhi dyshja e kanë dëshmuar se e kanë një miqësi shumë të afërt mes vete. Kjo nuk është hera e parë që Bleona dhe Kastro shihen bashkë.

“Para se t’i qepja fustanin” shkruan Kastro mbi foto, duke iu referuar veshjes së shumëpërfolur në natën e çmimeve Oscar.

1734163506611563472_646080581

Link: https://www.instagram.com/kastro_zizo_/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BamDzTBAiYX/?taken-by=kastro_zizo_