Home ShowBiz “Nga Parisi me dashuri” Petale trëndafilash në krevatin e Bleonës
“Nga Parisi me dashuri” Petale trëndafilash në krevatin e Bleonës
0

“Nga Parisi me dashuri” Petale trëndafilash në krevatin e Bleonës

0
0

Bukuroshja Bleona Qerreti ndodhet në vëndin e dashurisë, në Paris të Francës. Një foto që vet Bleona ka postuar në Instagram na ka kuriozuar të gjithëve.

Nën krevatin e saj gjëndeshin petale trëndafili të kuq, me anë të këtyre petaleve ishte formuar emri i Bleonës.

“Nuk mund të them që nuk e dashuroj këtë” e në fakt kush nuk do e dashuronte një dedikim të tillë.

 

Shijoni foton dhe vetëm mund të themi, lum si Bleona!

View this post on Instagram

I can’t say I don’t love this ♥️ #paris

A post shared by Bleona (@bleona) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0Rx3OUJoZD/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0RTPaMJXmY/