Home ShowBiz Kjo video e Kejvinës na la pa frymë, provokon modelja duke kërcyer e zhveshur
Kjo video e Kejvinës na la pa frymë, provokon modelja duke kërcyer e zhveshur
0

Kjo video e Kejvinës na la pa frymë, provokon modelja duke kërcyer e zhveshur

0
0

Ish velina e spektaklit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella sapo i vuri flakën rrjetit me një video tejet provokuese ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

Modelja ka postuar në instagramin e saj një video ku shfaqet fillimisht duke ngjitur një palë shkallë me një palë tanga të zeza ku ekspozon totalisht të pasmet ,ndërsa sipër një bust të shkurtër lëkure në ngjyrë të kuqe ku ekspozon dekoldenë.

Në këtë video Kejvina ecën dhe lëviz në mënyrë provokuese ndërsa ngjit shkallët, më pas para pasqyrës si dhe në shtrat duke ekspozuar format e saj perfekte.

Videoja ka marrë komente pafund nga fansat e modeles të cilët kanë mbetur pa fjalë nga format dhe lëvizjet provokuese të saj.

“Speci i kuq edhe içik i mbushur”, shkruan Kejvina krahas videos duke falënderuar gjithashtu personat që ndihmuan në realizimin e saj.

Link: https://www.instagram.com/p/B9B2aEQCl_L/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B65xxiVCw3N/