Home ShowBiz Xhensila dhe Besi në momente intime, çifti më të dashuruar se kurrë
Xhensila dhe Besi në momente intime, çifti më të dashuruar se kurrë
0

Xhensila dhe Besi në momente intime, çifti më të dashuruar se kurrë

0
0

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashur për publikun.

Gjatë muajve të fundit ata të dy i kemi parë gjithnjë e më shumë nën shoqërinë e njëri tjetrit sidomos gjatë dy muajve të karantinës kur kanë postuar foto e video nga qëndrimi në shtëpi së bashku me Ajkën.

Ndërsa këtë fundjavë kanë vendosur të bëjnë rafting ndërsa pozojnë pranë lumit duke u puthur në një foto shumë romantike.

Fotoja e tyre së bashku është pëlqyer shumë nga të gjithë miqtë dhe fansat e çiftit të cilët edhe njëherë i kanë konsideruar si çiftin më të bukur dhe më të simpatik të showbizit.

View this post on Instagram

#beautifulalbania @xhensilamyrtezaj @albaniarafting

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Link: https://www.instagram.com/p/CA0LuAJH5tb/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B78xm-5HR8U/