Home ShowBiz E konsideruan influencë negative, Gjiko reagon ashpër
E konsideruan influencë negative, Gjiko reagon ashpër
0

E konsideruan influencë negative, Gjiko reagon ashpër

0
0

Gjiko së fundmi është ndeshur në rrjet me gjuhën e urretjes.

Pas rastit të përdhunimit të 11 vjeçares në Prishtinë ndjekësit i konsiderojnë si influence të keq projektet e tyre.

Gjiko nëpërmjet një shkrimi në rrjet ka reaguar duke sqaruar se muzika e tyre nuk bëhet për tu dëgjuar nga fëmijët.

‘Ju që po na gjykoni ne si artista për influencë të keqe por a po e dini që fëmijët tuaj nëpër shtëpi kanë qasje nëpër faqe pornografike. Ju nuk keni asnjë kontroll çfarë fëmijët tuaj bëjnë nëpr telefona dhe tableta. Mos mendoni se na dëgjojnë vetëm ne artistëve shqiptar. Sa i përket degjenerimit global ne jemi fundi i kavallit. Dhe mos harrroni ne bëjmë muzikë për të rritur dhe jo për fëmijë. Shumica e projekteve tona janë për moshën mbi 16 vjeç.’

Linku: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/

tags: