Home ShowBiz Bëjnë ‘xing’, Georgina Rodriguez kopjon stilin e Jonida Maliqit
Bëjnë ‘xing’, Georgina Rodriguez kopjon stilin e Jonida Maliqit
0

Bëjnë ‘xing’, Georgina Rodriguez kopjon stilin e Jonida Maliqit

0
0

Jonida Maliqi ka spikatur me stilin e saj të veçantë të veshjes ndër vite.

Çdo veshje e saj është IN me trendet më unike.

Së fundmi këngëtarja ka bërë xing me Georgina Rodriguez.

Georgina ka veshur një xhaketë oversize xhins të Balenciagës, e cila kushton rreth 2000 dollar.

Jonida e ka veshur disa javë më parë. Influenca e  Jonidës në botën e mdës sa vjen dhe prek emrat më të njohur të estradës brend dhe jashtë vendit.

Linku: https://www.instagram.com/georginagio/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/jonidamaliqi/

tags: