Home ShowBiz Në formë perfekte, Rita Ora mahnit fansat me pozat topless
Në formë perfekte, Rita Ora mahnit fansat me pozat topless
0

Në formë perfekte, Rita Ora mahnit fansat me pozat topless

0
0

Rita së fundmi ka mahnitur ndjekësit e saj së fundmi me një foto topless në saunë.

Këngëtarja mori një pushim dhe relaksim të merituar duke e trajtuar veten me një seancë sauna dhe vendosi të bënte një selfie gjatë procesit.

Autorja e mjaft hiteve dukej e mrekullueshme me paraqitjen e saj naturale dhe flokët e kapura topuz të çrregullt lartë.

Më herët kujtojmë që Rita Ora vendosi të fliste më në fund për martesën e saj me Taiki Waititi për herë të parë pasi u martua në fshehtësi në fillim të kësaj vere.

Linku: https://www.instagram.com/stories/ritaora/2932382609784568503/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CaC6U9jJcvF/?utm_source=ig_web_copy_link