Home ShowBiz Nga sherri me Victoria Beckham tek fustani i nusërisë, Nicola Peltz i thotë të gjitha
Nga sherri me Victoria Beckham tek fustani i nusërisë, Nicola Peltz i thotë të gjitha
0

Nga sherri me Victoria Beckham tek fustani i nusërisë, Nicola Peltz i thotë të gjitha

0
0

Nicola Peltz ka pohuar se ajo u shfaq në fantazmë nga Victoria Beckham teksa thyen heshtjen e saj në dramën e veshjes së nusërisë.

Gruaja e Brooklyn Beckham, e cila është më i madhi i Victoria dhe David Beckham, foli për Grazia USA rreth raportit me Victorian.

Akuzave që Nicola dhe Victoria, ylli i Spice Girls, po grindeshin u bënë kryefjala e medias dhe jo vetëm.

“Epo, unë po planifikoja të vishja fustanin e nusërisë së Victoria dhe isha vërtet shumë e emocionuar që mund të vishja një dizajn që krijoi vjehrra ime e ardhshme. Mendova se ishte kaq e bukur dhe një histori kaq e bukur” shpjegoi Nicola në intervistën e saj.

Pak para dasmës, atelieja e Victoria e njoftoi se nuk mund të realizonin me dizajnin që kishte në mendje Nicola, duke shtuar se stilistet po punonin për të dizajnuar një fustan martese të Victoria Beckham, të cilën ajo ishte e emocionuar ta vishte.

Nicola u shpreh gjithashtu se komentet negative për të mos veshur një fustan Victoria Beckham e mërzitën vërtet.

Linku: https://www.birminghammail.co.uk/news/showbiz-tv/nicola-peltz-says-victoria-beckham-25077296

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CX7QuDGrBZy/