Home ShowBiz Pas përplasjes me Edën, Xheni braktis studion e Për’Puthen
Pas përplasjes me Edën, Xheni braktis studion e Për’Puthen
0

Pas përplasjes me Edën, Xheni braktis studion e Për’Puthen

0
0

Eda dhe Xheni u përplasën keq fare mbrëmjen e djeshme në Për’Puthen saqë Ori ndërpeu emisionin.

Sot Xheni mungoi në studio.

Ori tregoi se ajo ishte e pranishme, por një minutë para se të nisnin xhirimet mori një telefonatë dhe u largua.

Xheni u shpreh në një moment të sherrit se Eda ka qenë shoqe e motrës sime. Nuk kam inate me të, nuk e di çfarë ka ajo me mua.

Nga ana tjetër Eda i qëndron versionit të saj të akuzave dhe pse Xheni nuk është në studio.

Xheni ka kërkuar që të mos trasmetohej sherri i tyre dhe si pasojë ka braktisur përkohësisht studion.

https://www.instagram.com/p/Ci0SD8GrTRn/

Linku: https://www.instagram.com/perputhen_tch/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/

tags: