Home ShowBiz A e këshillon Ermalin për komentet që jep në publik? Ami shuan kureshtjen e ndjekësve
A e këshillon Ermalin për komentet që jep në publik? Ami shuan kureshtjen e ndjekësve
0

A e këshillon Ermalin për komentet që jep në publik? Ami shuan kureshtjen e ndjekësve

0
0

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Së fundmi Ami ka zhvilluar një bashkëbisedim virtual me ndjekësit ku ka ndarë më shumë detaje rreth jetë së tyre private.

Ajo u pyet gjithashtu nëse “e këshillon ndonjëherë Ermalin për komentet që jep publikisht?”

Amarda nuk u kursye teksa zbuloi se ajo komunikon për gjithcka me Ermalin.

Përsa i përket karrierë së tij profesioanle dhe komenteve që aktori e moderatori thotë në publik, Ami e konsideron si njeri mjaft të përgjegjshëm.

“Ne komunikojmë shumë për çdo gjë që e quajmë të rëndësishme. Ndërsa për atë që thotë në publik nuk mendoj se duhet të këshillohet akoma se është boll i përgjegjshëm se çfarë thotë. Ermali ka një të mirë të madhe që është shumë i hapur ta thotë troç atë që mendon dhe kështu bën. Kuptohet që në disa raste ka edhe të lënduar.”– shkruan Amarda.

Linku: https://www.instagram.com/stories/amardatoska/2933008431431770356/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CiUrhNStuzl/