Home ShowBiz Arbana Osmani dhe Edi ‘arratisen’ për pak çaste nga prindërimi
Arbana Osmani dhe Edi ‘arratisen’ për pak çaste nga prindërimi
0

Arbana Osmani dhe Edi ‘arratisen’ për pak çaste nga prindërimi

0
0

Arbana Osmani është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta privat.

Statusi i mëmësisë ka bërë që moderatorja të mos ketë shumë kohë për veten.

Edi dhe Arbana duket se kanë gjetur pak kohë  pas lodhjes nga prindërimi.

‘Ai momenti kur më në fund kam mbaruar gjithë punët dhe janë të tre në gjumë.’

Linku: https://www.instagram.com/stories/arbanao/2933132490956654940/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/arbanao/

tags: