Home ShowBiz I ati feston ditëlindjen, Jonida Maliqi emocionon me urimin
I ati feston ditëlindjen, Jonida Maliqi emocionon me urimin
0

I ati feston ditëlindjen, Jonida Maliqi emocionon me urimin

0
0

Në familjen e Jonida Maliqit ka vend për festë. I ati ka ditëlindjen.

Jonida krahas një momenti special familjar i ka dedikuar disa fajalë zemre.

‘Do më duheshin ditë e netë të tëra për të të shprehur me fjalë dashurinë, respektin dhe fatin e madh që kam një baba si ti.  U bëfsh 100 vjeç o krijesë e rrallë e kësaj toke! Të dua aq shumë sa edhe e vogël kur të duhej të shkoje me shërbim unë nuk flija dot pa pulovrën që mbante era babush dhe jam më se e lumtur që këtë erë e ndjej sot e kësaj dite në shtëpi’, shkroi ajo.

Linku: https://www.instagram.com/p/Ci21LLUMdU4/

Burrimi i fotos: https://www.instagram.com/jonidamaliqi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7c3ff7cf-5489-4f58-b76d-1b0582c6f768