Home ShowBiz “I lumtur nga mungesa jote”, Blero thumbon pas ndarjes nga Afrona
“I lumtur nga mungesa jote”, Blero thumbon pas ndarjes nga Afrona
0

“I lumtur nga mungesa jote”, Blero thumbon pas ndarjes nga Afrona

0
0

Blero është një nga këngëtarët më në zë të estradës.

Edhe pse e shohim të angazhuar në projekte profesionale, ai nuk ngurron të ndajë me ndjekësit detaje nga jeta private.

Ndarja e tij me Afronën ka shkaktuar goxha zhurmë në media.

Si Blero ashtu edhe Afrona nuk i kanë kursyer thumbat dhe mesazhet e nënkutuara kundrejt tjetrit në rrjet.

Së fundmi një shprehje postuar nga Blero është interpretuar si thumb ndaj Afronës.

“Të gjithë njerëzit sjellin lumturi, disa nga prania e tyre, të tjerë nga mungesa e tyre.”- shkruan ai.

Linku: https://www.instagram.com/stories/bleromuharremi/2933578864198942300/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BnCaQxilawg/