Home ShowBiz Kë po përpiqet të ironizojë Adrola Dushi me postimin e fundit?
Kë po përpiqet të ironizojë Adrola Dushi me postimin e fundit?
0

Kë po përpiqet të ironizojë Adrola Dushi me postimin e fundit?

0
0

Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme në botën e modës.

Çdo veprim i saj merr super vëmendje nga ndjekësit dhe mediat.

E njejta gjë ka ndodhur me postimin e fundit që Adrola ka bërë në rrjete sociale.

‘Për të dëgjuar të flasin mirë për ty, duhet të vdesësh. E tmerrshme!’

Ende nuk dihet se kujt ia ka drejtuar modelja këtë status ironizues.

Për sa i përket jetës private ka pranuar se është e dashuruar pa preferuar të konfirmojë emra.

Linku: https://www.instagram.com/adroladushi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/adroladushi/