Home ShowBiz ‘Mami nuk më foli për 3 muaj’, Rudina bën rrëfimin e rrallë për lidhjen me Markun
‘Mami nuk më foli për 3 muaj’, Rudina bën rrëfimin e rrallë për lidhjen me Markun
0

‘Mami nuk më foli për 3 muaj’, Rudina bën rrëfimin e rrallë për lidhjen me Markun

0
0

Rudina Debacaj është një nga figurat më të dashura të humorit në vendin tonë. Së fundmi Rudina ka qenë e ftuar me motrën e saj Jereda në emisionin e Rudina Magjistarit.

Rudina dhe Jereda kanë treguar për marrëdhënien e veçantë mes motrash.

Rudina tregon se për çdo gjë, që nga muzika veshja dhe vendimet e rëndësishme që ajo ka marrë në jetë, sytë i ka pasur te motra e saj e madhe Reda.

Reda e ka ndihmuar gjatë situatës së komplikuar gjatë lidhjes me Marku.

‘Të them të drejtën. Motra ime dhe një nga djemtë e xhaxhallarëve Iliri, kanë qenë të vetmit që më kanë folur, se as mami që po na ndjek tani, nuk më ka folur për tre muaj me gojë për shkak se  ekisshin të vështirë t praanonin lidhjen me Markun.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=ay3UgK9ABAo

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/rudinadembacaj/

tags: