Home ShowBiz Ori Nebijaj dhe Arjan Konomi surprizojnë ndjekësit me një kërcim sensual
Ori Nebijaj dhe Arjan Konomi surprizojnë ndjekësit me një kërcim sensual
0

Ori Nebijaj dhe Arjan Konomi surprizojnë ndjekësit me një kërcim sensual

0
0

Ori Nebijaj është një nga moderatoret më pa komplekse që jemi mësuar të shikojmë në ekran.

Në puntatën e sotme moderatorja ka dalë jashtë skaletës duke ftuar në një kërcim sensual Arjan Konomin.

Ky i fundit është kapur në befasi nga ftesa por si përfundim kanë dhuruar super spektakël për ndjekësit.

Me këtë rast dyshja iu dhanë një mesaazh ë rinjve të Për’Puthen se duhet të shijojnë momentin pa u kapur në detaje të kota.

Linku: https://www.instagram.com/p/Ci24neFD2fm/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Ci2tmG-KKdc/