Home ShowBiz Pasi Khloe e prezantoi me djalin, Tristan shfaqet pranë modeles seksi së OnlyFans
Pasi Khloe e prezantoi me djalin, Tristan shfaqet pranë modeles seksi së OnlyFans
0

Pasi Khloe e prezantoi me djalin, Tristan shfaqet pranë modeles seksi së OnlyFans

0
0

Tristan Thompson u kap duke u larguar nga një festë me modelen e OnlyFans, Juanita JCV të mërkurën, pak përpara debutimit televiziv të djalit të tij dhe Khloé Kardashian.

Edhe pse atletja, 31 vjeç, dhe ylli i mediave sociale, 24 vjeç, nuk arriti së bashku me të në festën pas koncertit të Jack Harlow në The Nice Guy në West Hollywood, dyshja u nis me të njëjtin automjet.

Në fotot e kapura nga paparaci Juanita u duk në pjesën e pasme të SUV-së Maybach të lojtarit të NBA-së.

Dalja e Thompson erdhi dy muaj pasi sulmuesi u pa duke u mbajtur për dore me një grua misterioze gjatë pushimeve në Evropë.

Kardashian, 38, në dukje e miratoi përsëri daljen e të dashurit të saj jashtë shtetit në atë kohë, duke “pëlqyer”  postimin e tij në Instagram.

“Për të gjithë ata që janë të shqetësuar për këtë video të Tristanit në Greqi me një vajzë tjetër, Khloe dhe Tristan janë të dy beqarë dhe sipas deklaratës nga përfaqësuesi i Khloe, ata nuk kanë folur që nga dhjetori përveçse janë bashkëprindër,”

Dyshja e njohur mirëpriti djalin e tyre në korrik. Ardhja e tij në jetë u dokumentua në premierën e sezonit 2 të shfaqjes Hulu të së enjtes.

Megjithëse Thompson nuk ishte i pranishëm në lindjen e foshnjës, Kardashian e lejoi atë t’i vizitonte në spital.

“E kuptova, pse jo,” tha ajo në një rrëfim. “Lëreni të vijë. Ai nuk do ta kthejë kurrë këtë moment.”

Linku: https://pagesix.com/2022/09/22/tristan-thompson-leaves-party-with-model-as-khloe-debuts-son/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0jmS_3HwTC/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CLYOhGtlgHD/?utm_source=ig_web_copy_link