Home ShowBiz Pse iu kthye shoqërisë me Brunon, Mikela e tregon hapur
Pse iu kthye shoqërisë me Brunon, Mikela e tregon hapur
0

Pse iu kthye shoqërisë me Brunon, Mikela e tregon hapur

0
0

Mikela dhe Bruno në Për’Puthen patën një krisje të fortë mes tyre.

Së fundmi dyshja duket se i kanë lënë hatërmbetjet e të shkuarës duke u bërë miq në rrjete sociale.

Ndjekësit e kanë pyetur Mikelën për arsyen e rikthimit të miqësisë me Brunon.

Aman pse e bëre Bruno prap follow se çfarë nuk ka thënë për ty në intervistë.

‘Sepse në fund çdo kush tregon veten, çdo veprim i joni na karakterizon dhe mbajmë përgjegjësi. Unë nuk kam mllefe ndaj askujt në atë program. Nuk e mbush veten me energji negative. Paqe.’

Linku: https://www.instagram.com/stories/mikela_pupa_official/2933653411862224239/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/mikela_pupa_official/

tags: