Home ShowBiz Rrjeti ‘vlon’ nga historia e tyre! A e tradhëtoi Loredana Mozzikun?
Rrjeti ‘vlon’ nga historia e tyre! A e tradhëtoi Loredana Mozzikun?
0

Rrjeti ‘vlon’ nga historia e tyre! A e tradhëtoi Loredana Mozzikun?

0
0

Rrjeti vlon nga historia e Mozzikut dhe Loredanës.

Prej muajsh dyshja thumbojnë njëri-tjetrin në të gjitha format e mundshme në mediat sociale.

Në rrjet flitet se tradhtia është bërë shkak i ndarjes së çiftit të preferuar nga audienca.

Por a e ka tradhëtuar Loredana Mozzikun?

Gjatë një interviste me ndjekësit Loredana është pyetur nëse e ka tradhëtuar ishin.

Praktikisht ish i saj që e njohim të gjithë është Mozziku.

Këngëtarja shprehet se nuk ka tradhëtuar.

Linku: https://www.instagram.com/stories/loredana/2933600119161977886/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/loredana/