Home ShowBiz Video bën xhiron e rrjetit, Dua Lipa kapet mat me të dashurin e ri
Video bën xhiron e rrjetit, Dua Lipa kapet mat me të dashurin e ri
0

Video bën xhiron e rrjetit, Dua Lipa kapet mat me të dashurin e ri

0
0

Artistja Dua Lipa ishte disa ditë në Meksikë dhe pati përvojën fatkeqe të dëshmonte se si një tërmet me shkallë 7,7 Rihter shkundi kryeqytetin e Meksikës.

Këngëtarja, disa orë më parë ka dhënë një koncert në kryeqytetin meksikan, si pjesë e turneut “Future Nostalgia”.

Pas koncertit në rrjetet sociale ka qarkulluar një video ku këngëtarja shfaqet e rrethuar nga disa persona, teksa pret të evakuohet nga tërmeti.

Në video shfaqet këngëtarja 27-vjeçare duke u larguar nga vendi e rrethuar nga ekipi i saj i sigurisë drejt një furgoni të bardhë, dukshëm e tronditur.

Ajo që ka rrëmbyer vëmendjen e rrjetit ishte fakti se Dua ka qenë me të dashurin e shumëpërfolur ,Aron Piper.

Pak para tërmetit ata janë kapur në club bashkë duke festuar e kërcyer dhe më pas kanë dalë po bashkë duke hipur në të njëjtin automjet.

Linku: https://zebra.cdnja.co/v/og/OGbyn.mp4?token=HBaDwLzzvibvQ722LZkvlg&expires=1663931774

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CiKGbrNsEtp/