Home ShowBiz ‘William nuk do ta falë kurrë Harryn’, ekspertja e familjes mbretërore bën deklaratën e fortë
‘William nuk do ta falë kurrë Harryn’, ekspertja e familjes mbretërore bën deklaratën e fortë
0

‘William nuk do ta falë kurrë Harryn’, ekspertja e familjes mbretërore bën deklaratën e fortë

0
0

William dhe Harry prej viteshb kanë një raprt të thyyer. Vëllezrit së fundmi i ka bërë bashkë varrimi i Elizabeth.

Por a do të ketë një pajtm mes tyre, eksertja e familjes ka bërë eklaratën e fortë.

Nuk do të ketë kurrë një pajtim mes Princit William dhe Princit Harry, sipas një eksperteje të familjes mbretërore.

Trashëgimtari i fronit thjesht nuk mund ta falë vëllain e tij që u largua nga jeta mbretërore,- tha Kate Nicholl, autore e The New Royals.

Ai gjithmonë mendonte se Harry do të ishte krahu i tij, tani ai po ia del vetëm. Shyqyr zotit që ka Kate në krah, shtoi autorja.

Marrëdhënia dikur e ngushtë e vëllezërve dhe motrave filloi të prishej edhe para se Harry të martohej me Meghan Markle.

Linku: https://pagesix.com/2022/09/23/why-prince-william-cant-forgive-prince-harry-according-to-a-royal-expert/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CZJ50NyLt8i/

tags: