Home Aktualitet Ditë zie në familje, Ajola Xoxa humb njeriun e shtrenjtë
Ditë zie në familje, Ajola Xoxa humb njeriun e shtrenjtë
0

Ditë zie në familje, Ajola Xoxa humb njeriun e shtrenjtë

0
0

Ajola Xoxa po kalon një moment të vështirë familjar.

Nëpërmjet një postimi ajo ndau lajmin e hidhur me ndjekësit.

Gjyshja e saj u nda nga jeta.

‘Gjyshja ime e mirë, Ganimet Vendresha, u nda nga jeta mbrëmë, e qetë dhe në paqe, siç e jetoi të gjithë jetën e saj, rrethuar nga njërëzit e dashur, duke lënë pas tek kushdo kujtimin e njeriut të bukur brenda dhe jashtë, dhe tek ne një dhimbje pambarim.
Ajo i dha aq shumë Shqiperisë se saj dhe kujtdo pati fatin ta kishte në jetën e vet.’

Para pak javësh Ajola ndau një urim të veçantë për 88 vjetorin e saj.

Linku: https://www.instagram.com/ajolaxoxa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ajolaxoxa/

tags: