Home ShowBiz Luana Vjollca mbërriti superjoshëse – “Ai” është hiti i rradhës
Luana Vjollca mbërriti superjoshëse – “Ai” është hiti i rradhës
0

Luana Vjollca mbërriti superjoshëse – “Ai” është hiti i rradhës

0
0

Luana sapo mbërriti me superklipin e saj “Ai”. Prej kohësh në një mënyrë diskrete dhe surrpize për të gjithë, Luana kishte nisur punën për këtë projekt. Vetëm kohët e fundit, ajo vendosi të lajmëronte publikimin e afërt të projektit, por pa shumë detaje.
Tashmë ky klip është publik për të gjithë dhe Luana solli një tjetër këngë të bukur, e cila do të jetë një hit në këtë verë.

Ashtu si përherë edhe sot Luana erdhi në një formë fizike perfekte me linja fantastike dhe mjaft joshëse.

Nisur nga teksti i kësaj kënge, vallë a ia ka dedikuar dikujt Luana këtë këngë?

Shijojeni “Ai”:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Zyg-xk5ElaA