Home ShowBiz

ShowBiz

Çfarë po ndodh me klikimet? Ledri Vula prek kolegët në pikën e dobët

0
Ledri Vula mundohet të qëndrojë larg thashethemeve të estradës. Së fundmi reperi ka surprizua ndjekësit me deklaratën e fundit. Ledri ka blerë një vilë superluksoze në Prishtinë. Ai ka ndarë këtë moment me ndjekësit. Vëmendjen e ka marrë mbishkrimi që Vula ka vendosur. ‘Dikush blen klikime dikush blen sene të tjera.’ Linku: https://www.instagram.com/stories/ledrivula/2903182516197204793/ Burimi i […]

Blero i përgjigjet ‘flakë për flakë’ thumbave të Afronës

0
Blero dhe Afrona kanë vendosur t’i përgjigjen njëri-tjetrit me postime thumbuese në rrjete sociale pas ndarjes. Pas deklaratës indireket që Afrona i bëri pak më parë duke thënë se ka humbur shumë kohë me gjëra që s’ia vjejnë ka reaguar Blero. Me një postim në rrjete sociale ai shkruan: ‘Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me […]

‘Kam humbur kohë me…’, Afrona thumbon pas ndarjes nga Blero

0
Afrona dhe Blero po kalojnë një krizë të fortë në raportin e tyre. Ajo ka preferuar të mos reagojë drejtpërdrejtë mbi lajmet që qarkullojnë. Postimi i saj i fundit është interpretuar si një deklaratë ndarje. ‘Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton […]

U tha që është ndarë, modelja e njohur zbulon lëmshin e rrjetit

0
Modelja e njohur Katie Price pak më parë përjetoi një sulm kibernetik në Tik Tok. Kjo u interpretua si një sinjal ndarje nga partneri. Pas rikthimit në platformë modelja shpreht se ajo dhe Carl Woods janë bashkë. Ylli pretendoi se ishte hakuar llogaria e saj në TikTok dhe dikush postoi se kishte mbaruar lidhja mes […]

Evi Reçi ‘kall’ Kledin me pozat joshëse, zbuloni komentin pikant

0
Evi Reçi dhe Kledi Hysa po përfliten prej kohësh për një lidhje të mundshme. Mirëpo asnjë prej dyshes së njohur nuk e ka konfirmuar asgjë në lidhje me dyshimete edhe pse shpeshherë ata ‘provokojnë’ rrjetin me komentet apo shfaqjet e tyre bashkë. Së fundmi Evi Reçi ka publikuar një foto me bikini në një fushë […]

E preferuara e kopertinave, Oriola Marashi ndan suksesin në rrjet

0
Oriala Marashi është një nga modelet më të njohura të estradës. Oriolën e shohim shpeshherë aktive në rrjete soiale, ku nuk ngurron të ndajë detaje nga jeta private dhe sukseset profesionale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram të disa kopertinave  realizuar muajin e fundit si shqiptare ashtu edhe të huaja. “Nuk mund […]