Home ShowBiz Dafi dhe Silva – foto sa 1000 fjalë
Dafi dhe Silva – foto sa 1000 fjalë
0

Dafi dhe Silva – foto sa 1000 fjalë

0
0

Ata janë një ndër çiftet më simpatikë të showbizit, bëhet fjalë për Dafin dhe Silvën, prindërit e një vogëlushi të vogël, Dalvin.
Të komentuar gjithmonë pozitivisht nga media, Silva dhe Dafi në këtë foto duken më të dashuruar se kurrë. Ata gjendet në bregdet duke shijuar ditët e nxehta dhe nuk kanë ngurruar të postojnë një foto për të gjithë fansat e tyre.
Foto qe flet më shumë se 1000 fjalë:

Per ty qe po flet , foto te flet vet 😜😜 ❤️❤️❤️

A photo posted by Dafi Derti (@dafiderti) on

Link: https://www.instagram.com/p/BJAdFnRBOYs/?taken-by=dafiderti