Home ShowBiz Stresi publikon këngën e re – Këtë herë për dashurinë
Stresi publikon këngën e re – Këtë herë për dashurinë
0

Stresi publikon këngën e re – Këtë herë për dashurinë

0
0

Stresi publikoi pak kohë më parë “E boj temen”, por lajmëroi se kjo këngë nuk do të ishte e vetmja për këtë sezon, pasi kishte të tjera projekte në duar. Pak minuta më parë, duke ngarë makinën, ai është shoqëruar nën muzikën e këngës që do të sjellë së shpejti. Ndjekësit e tij entuziastë e kanë pëlqyer muzikën dhe tekstin dhe i kanë sugjeruar Stresit të realizojë klipin e ta publikojë sa më parë.

Shijoni një pjesëz nga kënga:

……

A video posted by Arkimed Lushaj (@stresi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BOE_-BvDIUL/?taken-by=stresi&hl=en

“E boj temen”:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=gzvDdcFDbLU