Home Aktualitet Humb jetën këngëtarja e ‘Gjeniut të Vogël’
Humb jetën këngëtarja e ‘Gjeniut të Vogël’
0

Humb jetën këngëtarja e ‘Gjeniut të Vogël’

0
0

16-vjeçarja Blerta Pepa është ndarë nga jeta gjatë një operacioni në gju. Ajo ishte këngëtare dhe e kishte nisur rrugën e artit me pjesëmarrjen në kompeticionin muzikor “Gjeniu i Vogël”. Paraditja e sotme do të ishte fatale për të. Ndërhyrja në gju po bëhej pas një dëmtimi në orën e fiskulturës, por diçka shkoi keq gjatë ndërhyrjes. Një tjetër zë i bukur shuhet shumë përpara kohe!
Ngushëllime familjarëve!

Burimi i fotos: © Pixabay https://www.pexels.com/photo/bright-burn-burnt-candle-278823/