Home ShowBiz Zbuloni ngjyrën në modë për këtë sezon dimërorë
Zbuloni ngjyrën në modë për këtë sezon dimërorë
0

Zbuloni ngjyrën në modë për këtë sezon dimërorë

0
0

Keni menduar që moda këtë vit do të jetë e stofit dhe katrorëve? Epo kjo nuk është e vetmja tendëncë e këtij dimri. E kuqja nuk ju le kurrë në baltë. Revista e modës Vouge Magazine na sjell këtë trend në “festën e 80 vjetorit në mbrëmjen gala ndërkombëtare vjetore “ përmes modeleve të veshura me të kuqe. Ato duken shpërthyese dhe shumë ndjellëse. Për të qënë sa me In , ju mjafton edhe një aksesor i kuq dhe veshja juaj është e kompletuar.

Link: https://www.instagram.com/p/BbpSXuNgS9O/?taken-by=voguemagazine

Burimi i fotos: © freestocks.org  https://images.pexels.com/photos/291762/pexels-photo-291762.jpeg?w=1260&h=750&auto=compress&cs=tinysrgb