Home ShowBiz I papërmbajtshëm Eraldo Rexhon: ”Më vjen për të vjellë nga kjo situatë”
I papërmbajtshëm Eraldo Rexhon: ”Më vjen për të vjellë nga kjo situatë”
0

I papërmbajtshëm Eraldo Rexhon: ”Më vjen për të vjellë nga kjo situatë”

0
0

I ftuar në emisionin BOOM, Eraldo Rexho tha se shpesh situata të tilla e bëjnë të vjellë, teksa solli një rast konkret mes dy këngëtareve. Hipokrizia dhe dyfytyrësia duket se ka lodhur edhe gazetarin e medias rozë.
“Kam filluar me vjen për të vjellë nga kjo situatë, por bëj kshu: Ah sa të mirë jeni! O Zot vdeksha për ju! Ka pasur shumë raste. Kam pasur rastin me një artiste, këngëtare, bëmë rrugën me të drejt Prishtinës.
Gjithë rrugën e bëri telef një këngëtare, ajo e këtillë, ajo e atillë, ajo bëri këtë dhe atë. Arritën në Prishtinë, në hollin e hotelit na del kjo këngëtarja. Ju nuk e keni idenë: Zemra ime, motra ime, o jeta ime sa më ke munguar. Unë isha kështu: Më lini të qaj, sa kishte nxjerrë dhe këngën Rona.Ja dalim, ja dalim’, tha Rexho.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=2c3qEJsXu5k

Burimi i fotos kryesore: ©Ora News