Home ShowBiz Marrëzisht të dashuruar, shihni si reagon Marina për foton e Getit
Marrëzisht të dashuruar, shihni si reagon Marina për foton e Getit
0

Marrëzisht të dashuruar, shihni si reagon Marina për foton e Getit

0
0

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vijojnë të marrosen për njëri-tjetrin si ditën e parë, edhe pse kanë lidhje të gjatë, që është kurorëzuar me martesë.

Moderatorja dhe reperi i njohur ngacmojnë vazhdimisht njëri-tjetrin nëpërmjet komenteve në rrjetet sociale dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi në një foto të postuar nga Getoari,ku ai shihet i ulur në kolltuk, duke parë në drejtim të kameras.

“Ua, ua, ua!”-ka shkruar në koment Marina, duke vendosur dhe ikonën e syve me zemra, gjë që nënkupton se kjo foto i ka pëlqyer tejmase. “Ahaha bravo!’-i është përgjigjur reperi, duke lënë të kuptohet se me shumë gjasa, foton e ka shkrepur pikërisht Marina.

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Link: https://www.instagram.com/p/BdtGEhol7zK/?taken-by=ghettogeasy

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BZ9WCv_Bhy8/?taken-by=ghettogeasy