Home Lifestyle Përmasat “oversize” provokojnë pafund
Përmasat “oversize” provokojnë pafund
0

Përmasat “oversize” provokojnë pafund

0
0

Abigail Ratchford, modelja dhe aktorja amerikane, vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

 25-vjeçarja ka postuar pjesë nga një set ‘i nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediat rozë.

Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numri është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

Hace frío ; ) ❄️

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

Link: https://www.instagram.com/p/BdmGF7bFcQ6/?taken-by=abigailratchford

Link: https://www.instagram.com/p/BdjlcO5l_qo/?taken-by=abigailratchford

When the news says to bundle up, but you’re still a savage at heart 🖤

A post shared by ⚡️ A R ⚡️ (@abigailratchford) on

Link: https://www.instagram.com/p/BdjDkUaFuTh/?taken-by=abigailratchford

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcoeDH6lRSV/?taken-by=abigailratchford