Home Lifestyle Seksi dhe sensuale, Paris Hilton ekspozohet për “Love Magazine”
Seksi dhe sensuale, Paris Hilton ekspozohet për “Love Magazine”
0

Seksi dhe sensuale, Paris Hilton ekspozohet për “Love Magazine”

0
0

Trashëgimtarja milionere e hoteleve Hilton e pati suksesin më të madh në vitin 2006, por edhe pas shumë vitesh mbetet joshëse. Modelja e njohur, Paris Hilton, gjithmonë shfaqet provokuese. Bukuroshja e cila ka qenë edhe këngëtare edhe modele, ka shfaqur linjat e saj.
36-vjeçarja e fejuar së fundmi, ka treguar bukurinë e saj edhe një herë.  Në imazhet e fundit për “Love” ajo tregon hiret e saj dhe anën e saj seksi dhe sensuale. Paris Hilton më parë i është publikuar edhe një video me pullë të kuqe.

Link: https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=mMJojU_U26g

nintchdbpict000376893394 nintchdbpict000376893398 nintchdbpict000376893945 nintchdbpict000376898307 nintchdbpict000376898833

Burimi i lajmit dhe fotove: https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/5294290/paris-hilton-writhes-in-a-see-through-slip-and-plays-with-her-pet-dog-for-raunchy-new-love-advent-calendar-video/