Home ShowBiz Alketa Vejsiu paralajmëron “mbidozë” emocionesh dhe një rikthim të fuqishëm
Alketa Vejsiu paralajmëron “mbidozë” emocionesh dhe një rikthim të fuqishëm
0

Alketa Vejsiu paralajmëron “mbidozë” emocionesh dhe një rikthim të fuqishëm

0
0

“Dance with me” u cilësua një emision me një audiencë të kënaqshme dhe tashmë do të vijnë në ekran emisione të një formati tjetër dedikuar fëmijëve dhe një ‘Realiti show’ me Vip-a.

Pas disa javësh të mira pushime, Alketa Vejsiu paralajmëron rikthim të fuqishëm në ekran.

Projekti i saj më i ri do të mbajë emrin ‘Në kurthin e Piter Pan’, dhe do të ketë në fokus fëmijët inteligjentë.

Gjithashtu Alketa ka prekur pak dhe temën e çmimit, që do të marrë fituesi i ‘Realiti showt’.

‘Fituesit e Audicioneve te formatit ” Ne Kurthin e Peter Pan” do te anoncohen ne fund te muajit janar! Behemi gati nderkohe per formatin e ri te cmendur te Vipave qe do jetojne ne nje shtepi ne fshat per te fituar simpatine tuaj, dhe per te bere pune te thjeshta fshati dhe per te fituar nje super cmim!’-ka shkruar Alketa krahas videos.

Link: https://www.instagram.com/p/Bd00B8EA6Ru/?taken-by=alketavejsiu

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcsLZC6AysQ/?taken-by=alketavejsiu