Home Lifestyle Lakuriq në mes të aeroportit. Ja çfarë i ndodh turistit pas një mbidoze me viagra
Lakuriq në mes të aeroportit. Ja çfarë i ndodh turistit pas një mbidoze me viagra
0

Lakuriq në mes të aeroportit. Ja çfarë i ndodh turistit pas një mbidoze me viagra

0
0

Të marrë shumë pilula për seks, ka pasojat e veta. Një turist amerikan ka shokuar të gjithë teksa është shfaqur nudo në një aeroport në Tajlandë.

Turisti Steve Cho si për ta bërë edhe më “dramatike” situatën kishte pirë dhe një mbidozë viagrash.

Për ta qetësuar dhe me pas arrestuar 27-vjeçari nga New York u deshën 6 roje sigurie.

Ngjarja ndodhi në sallën e pritjes në aeroportin ndërkombëtar të Phuket, Tajlandë.

47E2D5A200000578-5245839-image-a-5_1515403882286

47E2D5A600000578-5245839-image-m-4_1515403870521

47E2D59E00000578-5245839-image-m-9_1515403953600

Burimi i lajmit, videos dhe fotoe: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5245839/Tourist-arrested-throwing-feces-Phuket-airport-staff.html