Home Lifestyle Motra e Kim Kardashian, Kendall Jenner nudo për revistën e njohur
Motra e Kim Kardashian, Kendall Jenner nudo për revistën e njohur
0

Motra e Kim Kardashian, Kendall Jenner nudo për revistën e njohur

0
0

Kendall Jenner, motra e të famshmes Kim Kardashian, ka bërë një fotosesion për revistën e njohur “Harper’s Bazaar” dhe është shfaqur me në trup vetëm një mushama transparente shiu.

Dhe dëshmitare i këtij fotosesioni ka qenë Kalifornia Jugore, e cila kohëve të fundit ka parë shumë bukuroshe, që janë shfaqur në brigjet e saj.

Duket se Kendall Jenner e ka gjetur këtë mënyrë provokative për ta shpëtuar veten nga shiu.

Modelja në këtë fotosesion është zhveshur e tëra, ndërsa duket u mbuluar vetëm më një mbulesë të Chanel.

47DDA75900000578-5259229-image-m-29_1515688843359 4805CD5200000578-5259229-Dynamic_duo_Accompanying_the_high_fashion_pictorial_was_an_eye_o-m-26_1515688782913 4805973E00000578-5259229-image-a-13_1515686138095 4805974B00000578-5259229-image-a-22_1515687764116 4805975E00000578-5259229-image-a-21_1515686760593

Kendall_jenner1515702380

Burimi i lajmit dhe fotove: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5259229/Kendall-Jenner-goes-NUDE-clear-raincoat.html