Home ShowBiz “Vishesh si çun mami!” Iva Tiço habit deputetin
“Vishesh si çun mami!” Iva Tiço habit deputetin
0

“Vishesh si çun mami!” Iva Tiço habit deputetin

0
0

Ka habitur me përgjigjen gazetarja Iva Tiço e pyetur në “Top Show”, nëse i pëlqente veshja e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji.

Tiço u shpreh se tani Salianji e ka përmirësuar veshjen qëkur është bërë deputet. Por sërish ajo e ka kritikuar për jelekun që ka veshur poshtë xhaketës: “Vishesh si çun mami, këto veshje të tregojnë më të madh”,-u shpreh Iva, duke shkaktuar reagime në panel dhe në publik.

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/tch.topshow/videos/10155104584706269/

Burimi i fotos kryesore: ©Top Channel