Home ShowBiz Klaudia Pepa dalldis rrjetin me këtë kërcim sensual
Klaudia Pepa dalldis rrjetin me këtë kërcim sensual
0

Klaudia Pepa dalldis rrjetin me këtë kërcim sensual

0
0

Karriera në skenat ndërkombëtare, nuk ka mjaftuar për balerinën e njohur Klaudia Pepa. Së fundmi jo ka suprizuar të gjithë me klipin e saj.

Ajo shfaqet me veshje intime dhe interpreton një kërcim sa luftarak, aq edhe sensual.

Një pjesë e videos është publikuar në prifilin e balerinës në Instagram dhe vjen si ide e vetë Kaludias.

Video zgjat vetëm 2 minuta dhe Kaludia shkëlqen në këtë kërcim të egër dhe përvëlues.

 

Go to watch on YouTube Klaudia Pepa L 💗 #klaudiapepavevo #L

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bd4wUVAF39B/?taken-by=klaudiapepa

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bbo7LXWlWXE/?taken-by=klaudiapepa