Home ShowBiz Shkenda Dubova provokon fort, duke ekspozuar…
Shkenda Dubova provokon fort, duke ekspozuar…
0

Shkenda Dubova provokon fort, duke ekspozuar…

0
0

E distancuar paksa nga projektet muzikore, por gjithnjë aktive në rrjete sociale në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Shkenda Dubova me anë të fotove dhe videove nga përditshmëria e saj nganjëherë di edhe të provokojë fortë.

Kështu ka vepruar edhe me postimin e fundit në Instastory, në të cilin shfaq të pasmet e bëshme,  veshur në bikini.

Mesa kuptohet, fotoja seksi, është shkrepur në Francë.

1690939382346849285_291901555

Link: https://www.instagram.com/shkendadubova/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdH_-Lvgfm3/?taken-by=shkendadubova