Home ShowBiz Buzëqeshja unike e Big Mamës
Buzëqeshja unike e Big Mamës
0

Buzëqeshja unike e Big Mamës

0
0

Big Mama është e njohur për buzëqeshjen e saj karakteristike. Ajo duket e lumtur dhe gjithmonë e buzëqeshur.

Rrallë herë mund ta shohim atë të nervozuar ose të mërzitur. Po ashtu në shumicën e fotografive që ajo vendos t’i publikojë në rrjetin social instagram, duket e buzëqeshur dhe mjaft bukur.

Por e tillë është Big Mama, të tillë jemi mësuar ta shohim, dhe nuk duam ta shohim ndryshe por vetëm të buzëqeshur.

😍❤️🎄 @elsa.professional.photography

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Link: https://www.instagram.com/p/BdTH3ywFluI/?taken-by=bigitos

Helloo🕵🏻‍♂️😍 @fmconceptstore

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bc-gS57lzmm/?taken-by=bigitos

E ftuar tek Rudina Magjistari 😍 sa u kënaqa @rudinamagjistari

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Link: https://www.instagram.com/p/BbyrfAOFp6_/?taken-by=bigitos

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdKyBAUFS_w/?taken-by=bigitos