Home ShowBiz Dhurata Ahmetaj shkëlqen në imazhet e fundit
Dhurata Ahmetaj shkëlqen në imazhet e fundit
0

Dhurata Ahmetaj shkëlqen në imazhet e fundit

0
0

Edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë që ajo po i mungon botës skenike, Dhurata nuk ndalet së ekspozuari fytyrën e saj ëngjëllore. Është shumë interesante se si ia del që në çdo foto të dali për mrekulli. Në imazhet e fundit që ka postuar në rrjetin social Instagram ajo duket perfekte në stilin e saj.

Grimi saj edhe pse i thjeshtë e ka bërë atë të duket mbretërore. Dhurata shpesh herë është krahasuar edhe edhe me yllin botëror Jennifer Lopez, ngaqë ka disa tipare në fytyrë që e bëjnë atë t’i ngjaj asaj.

Por Dhurata është e bukur në mënyrën e saj, në stilin e saj dhe në veshjen e saj unike. Atë ende vazhdojnë ta përcjellin shumë ndjekës të cilët çdo herë lënë komente pozitive në postimet e saj.

Hair & Make up : @labellebeautystudio @phibrows.lena

A post shared by Dhurata Ahmetaj🎁 (@dhurataahmetaj) on

Linku: https://www.instagram.com/p/Be8gN_TACtq/?taken-by=dhurataahmetaj

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdvymdxAv7t/?taken-by=dhurataahmetaj