Home ShowBiz Flet troç Aurela Gaçe, ironizon artistët për klikimet e blera
Flet troç Aurela Gaçe, ironizon artistët për klikimet e blera
0

Flet troç Aurela Gaçe, ironizon artistët për klikimet e blera

0
0

Për fat të mirë ose të keq, varet nga këndvështrimi, janë pikërisht klikimet në youtube, që luajnë rolin e përcaktorit të suksesit për një këngëtarët e sotëm.

Pra suksesin e merr ai që bën diçka që pëlqehet masivisht. Duke luajtur pak me populizmin dhe elementët për të mbërritur tek ai, si seksi, paraja, makinat, agresivitreti, por edhe klikimet e blera, e fryjnë artificialisht suksesin e korrur online.

Këngëtarja Aurela Gaçe përmes disa postimeve në rrjete sociale ka prekur pikërisht këtë temë. Diva e këngës, ka ndjekur për tre ditë rresht se si kanë ecur shikimet në një këngë të këngëtares me famë botërore Pink.

Me këtë rast, ajo erdhi në përfundim se në vendin tonë, edhe pse jemi popull shumë më i vogël, artistët arrijnë 1 milionëshin brenda një dite.

Analiza është shumë e saktë dhe sigurisht që thumbon fort.

1713268850092413971_727633986 1713269945804251589_727633986

Link: https://www.instagram.com/aurelagaceofficial/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BfEISoeAIPW/?taken-by=aurelagaceofficial