Home ShowBiz “Je shumë…” Ronela Hajati ia thotë Encës publikisht
“Je shumë…” Ronela Hajati ia thotë Encës publikisht
0

“Je shumë…” Ronela Hajati ia thotë Encës publikisht

0
0

Titujt e tabloidëve rozë flakërijnë nga lajmet thuajse të përditshme mbi Encën.

Duke qenë se ajo është hiperaktive në rrjetet sociale, ndjekësve dhe mediave, nuk i shpëton asgjë…nga ato që ajo servir, kuptohet.

Së fundi, ajo ka postuar një video në të cilën shihet bashkë me këngëtaren Ronela Hajati.

Enca pyet shoqen se çfarë duhet thënë dhe Ronela, “Je shumë e mirë” i thotë,  “Je yll” ia kthen sakaq Enca.

Mesa duket ato kanë dalë për një gotë verë mes shoqesh.

 

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bdx7AYAnFO6/?taken-by=enca