Home ShowBiz “U torturova 4 orë për këto fotografi” Olta Sheta rrëfen vuajtjen për fotot seksi
“U torturova 4 orë për këto fotografi” Olta Sheta rrëfen vuajtjen për fotot seksi
0

“U torturova 4 orë për këto fotografi” Olta Sheta rrëfen vuajtjen për fotot seksi

0
0

Motra e futbollistit Arjan Sheta, Olta Sheta, ish-banorja e “Big Brother”, për më tepër, është rikthyer pas shumë vitesh në vëmendjen e publikut me një set fotosh artistike.

Me një veshje provokuese të kuqe, Olta duket që s’pyet nga i ftohti duke qene se ka pozuar e zhytur në dëborë. Në fotot e bëra në Kosovë, Olta ka ekspozuar vithet, që duket se janë pika e saj e fortë.

Shumë fansa nuk e kanë njohur, për faktin se në “Big Brother” ajo ka qenë brune, ndërsa tani siç e shihni është bërë bionde.

“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, – ka thënë ish-banorja e “Big Brother”.

Link: https://youtu.be/n6LJBeME7Vw?t=2359

Link: https://www.instagram.com/p/BeYgFzgAWeT/?taken-by=oltasheta

Link: https://www.instagram.com/p/BeI4j6eBUgY/?taken-by=oltasheta

Link: https://www.instagram.com/p/Bd3MHL4BH99/?taken-by=oltasheta

Link: https://www.instagram.com/p/BeOTnochC_b/?taken-by=oltasheta

Burimi i fotos krysore: https://www.instagram.com/p/BeI4j6eBUgY/?taken-by=oltasheta