Home ShowBiz Fiori Dardha tregon dhuratën epike që ka marrë për Shën Valentin
Fiori Dardha tregon dhuratën epike që ka marrë për Shën Valentin
0

Fiori Dardha tregon dhuratën epike që ka marrë për Shën Valentin

0
0

14 shkurti i Shën Valentinit, është një festë e importuar dhe si çdo festë tjetër e importuar në thelb ka konsumin. Të blesh dhe jo të bësh dhuratë për Shën Valentin, është një detyrim i cili nëse nuk përmbushet, nuk quhet e festuar festa.

Këtë gjë e ka vënë në dukje edhe gazetarja e mirnjohur Fiori Dardha, me anë të një dedikimi shumë gazmor që ka bërë në instagram.

Ajo citon të shoqin teksa shkruan: “Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te gjitha” – me tha. Gezuar! ”

Link: https://www.instagram.com/p/BfJ57zShzu3/?taken-by=fioridardha

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Be8TVG2BxwM/?taken-by=fioridardha