Home ShowBiz Kush po i sjellë parajsën Bebe Rexhës?
Kush po i sjellë parajsën Bebe Rexhës?
0

Kush po i sjellë parajsën Bebe Rexhës?

0
0

Bebe Rexha është një ndër më të përfolurat në mediat botërore dhe emri i saj nuk ka se si të mungojë edhe këtu tek ne në mediat shqiptare.

Por e tillë është Bebe, me çmendurinë e saj bëri të gjithë të flasin për të, duke shtuar kështu edhe famën dhe sukseset e saj. E zënë me shumë angazhime, mes rrëmujës dhe lodhjes, asaj ndonjëherë i duhet pak paqe dhe parajsë.

Por se kush po i sjell atë parajsë ka treguar ajo vetë përmes një videoje në Instagram teksa dëgjohet duke kënduar “Djemët e keq sjellin parajsën tek ti”.

Si duket këto vargje i janë përshtatur natyrës së saj, madje ajo ka zgjedhur që këto fjalë t’i lë edhe si mbishkrim të videos.

Bad boys bring heaven to you. 😎😇

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfIyjxlA-Yi/?taken-by=beberexha

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bdxc5KCg_nE/?taken-by=beberexha