Home ShowBiz Mentor Haziri dedikim dashurie?!
Mentor Haziri dedikim dashurie?!
0

Mentor Haziri dedikim dashurie?!

0
0

Përveç profesionit të tij si këngëtar, Mentor Haziri ka talent edhe të shkruajë tekste. Këtë dhunti e ka shfaqur edhe më herët.

Por asnjëherë nuk kemi parë ndonjë poezi të shkruar nga ai e të cilën e ka publikuar. Para disa orësh ai në Instagram ka publikuar një foto përmes së cilës ka treguar vargjet që i kanë buruar nga shpirti.

Poezia është e thurur bukur dhe ngëthen brenda vetes një mesazh të qartë. Mos vallë kjo poezi është dedikuar dikujt dhe Mentori ka marrë shkas sot nga dita e të dashuruarve.

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfG_B1iAGJ4/?taken-by=mentorhaziri

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BeXu3K1Askf/?taken-by=mentorhaziri