Home ShowBiz Mes puthjesh në buzë, vallëzimit dhe tortes gjigande Paris Hilton feston ditëlindjen e saj
Mes puthjesh në buzë, vallëzimit dhe tortes gjigande Paris Hilton feston ditëlindjen e saj
0

Mes puthjesh në buzë, vallëzimit dhe tortes gjigande Paris Hilton feston ditëlindjen e saj

0
0

Ylli botëror Paris Hilton ka bërë një festë të çmendur për ditëlindjen e saj. Në Brazil bashkë me të dashurië dhe shoqërinë ajo ka organizuar një ndër festat më të shfrenuara në jetën e saj.

Mes puthjeve në buzë, rrëmujës, vallëzimit dhe tortes gjigande, Hilton përmes instagramit ka sjellur pamje që nuk i kemi parë asnjëherë më parë.

Nën fustanin e saj që shkëlqente si në përralla Paris është dukur taman si një princeshë.

Torta gjigande ishte befasia më e madhe që iu bë asaj, foton e së cilës nuk hezitoi që ta publikojë në instagram.

Përmes fotove dhe videove të publikuara në instastory, Paris sjell atmosferën e krijuar në natën më të veçantë të saj.

Linku: https://www.instagram.com/p/BfHiJghn-rh/?taken-by=parishilton

Epic night performing at @PoshClubOficial! 🎶👸🏼🎶 #BirthdayGirl

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfHuIElHPkh/?taken-by=parishilton

#BirthdayKiss 🎉😍😍🎉

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfH7rMqH4jQ/?taken-by=parishilton

Celebrating my Birthday in #Brazil with my love✨👸🏼🤴🏼✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfIo7wSHqDj/?taken-by=parishilton

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BekTCKlHViM/?taken-by=parishilton