Home ShowBiz Për Shën Valentin, Noizy ka një mesazh, jo për të dashurën, por për prindërit
Për Shën Valentin, Noizy ka një mesazh, jo për të dashurën, por për prindërit
0

Për Shën Valentin, Noizy ka një mesazh, jo për të dashurën, por për prindërit

0
0

Kompleksi që kanë prindërit ndaj mardhënieve seksuale që kryejnë fëmijët e tyre e sidomos vajzat, janë zanafilla për shumë drama dhe konflikte në shoqëri.

Noizy pikërisht këtë ka pasur parasysh dhe për këtë Shën Valentin ka dhënë një mesazh, jo për të dashurën, por për prindërit e vajzave.

Reperi më i famshëm shqiptar ka një këshillë për ta.

“Nesër për Shën Valentin, prindër bëhuni gati se gocat do marrin leje te flenë nga “Shoqja” nesër”, shkruan me sarkazëm ai.

Noizy përflitet për një lidhje me një artiste rezidente në Zvicer, e cila quhet Naomi.

2018-02-14 12_52_56-NOIZY (@zinizin) • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/p/BfJj-RpF2Ou/?taken-by=zinizin

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bc7wmBFlyZI/?taken-by=zinizin