Home ShowBiz Shpërthen Anastasyia Kvitko. Format e saj nuk po ia zënë bikinit
Shpërthen Anastasyia Kvitko. Format e saj nuk po ia zënë bikinit
0

Shpërthen Anastasyia Kvitko. Format e saj nuk po ia zënë bikinit

0
0

Jo më kot cilësohet si Kim Kardashian ruse. Modelja 24 vjeçare nga Rusia është duke tronditur rrjetet sociale. E bekuar me asete trupore ajo është e sigurt që ka një trup përfekt madje këtë shpesh herë e ka pohuar edhe në media.

Anstasyia Kvitko është akuzuar për ndërhyrje kirurgjikale në pjesët e trupit të saj, por një gjë të tillë ajo çdo herë e kishte mohuar.

Modelja ruse mund të mos njihet nga ata njerëz që nuk e përdorin instagramin, por është e pamundur të paktën mos të kenë dëgjuar për të në mediat rozë, ku hiret e saj trupore kanë zënë ballinat e revistave të mëdha prestigjioze.

Ylli botëror vazhdimisht ka pohuar se ka arritur të bëjë këtë formë të trupit vetëm përmes dietave dhe ushtrimeve të pandërprera.

Dallimi mes saj dhe yjeve të tjera është se ajo ekspozon në Instagram të tërë trupin, vetëm e vetëm që ndjekësit e saj të shohin format reale që posedon.

Në një intervistë ajo pati thënë, “Më pëlqen Kim Kardashian, por nuk më pëlqen të krahasohem me të. Ajo është shumë prapa meje. Trupi im është sportiv, muskujt e mi janë të trajnuar, dhe asnjëherë nuk kam bërë operacione plastike në fytyrën time. Dhe të gjithë e dimë se Kimi ka bërë”.

Anastasyia varësisht krahasimeve që i dëgjon ajo nuk ndalet së shkunduri rrjetën sociale të instagramt. Me të pasmet gjigande dhe gjoksin e saj super bombastik ajo ka arritur që afër vetes të grumbullojë mbi 7 milionë njerëz.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe përvëluese që i ka bërë në plazhin e Hawaiit.

Aloha 🌺

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Linku: https://www.instagram.com/p/Be9JiQoAyhi/?taken-by=anastasiya_kvitko

🍃

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Linku: https://www.instagram.com/p/Be9LVA5Atco/?taken-by=anastasiya_kvitko

😚

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Linku: https://www.instagram.com/p/Be9iRGHgXBo/?taken-by=anastasiya_kvitko

Linku: https://www.instagram.com/p/Be_6UvBA17e/?taken-by=anastasiya_kvitko

Linku: https://www.instagram.com/p/BfG0LCUA6WR/?taken-by=anastasiya_kvitko

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Be4LFMigXJi/?taken-by=anastasiya_kvitko